اخبار و مقالات

مراحل ساخت محصولات چوبی در تولیدی مبلمان دلنشین ملایر

 - گالری مبل دلنشین

تولیدی مبل دلنشین ملایر با کادری مجرب و تجهیزات مجهز و فضایی در حدود ۲۰۰۰۰ متر مربع در شهرستان ملایر قطب مبل و منبت و افتخار شهر جهانی مبل و منبت در راستای سال حمایت از تولید ملی مشغول تولیداتی با کیفیت جهانی می باشد و این امر به صورت مستقیم درحدود  ۴۰۰ شغل مستقیم و  ۸۰۰ شغل به صورت غیر مستقیم ایجاد نموده است.

ما مفتخر به تولیدات روز جهانی هستیم در تولیدی مبلمان دلنشین ملایر چوب راش گرجستان و چوب گردو درجه یک مورد استفاده قرار می گیرد که تمام چوب راش مورد استفاده را مبل دلنشین ملایر به صورت مستقیم از کشور گرجستان وارد می کند. پس از ورود چوب به واحد تولیدی مبل دلنشین ملایر چوب ها به مکانی به نام گرمخانه رفته و پس از چند هفته در ان مکان به صورت کامل خشک می شوند. سپس برای انجام کارهای اولیه وارد سالن اصلی تولید شده و زیر دست استاد کاران ماهر و به همراه دستگاه های مجهز چوب بری برش خورده می شود در مرحله بعدی قطعات چوب به توسط الگوهای از پیش تعیین شده هر مدل محصول با بهترین نوع چسب های چوب به هم چسبانده شده مجدد برش میخورند و برای اجرای طرح منبت به سالن بعدی که مخصوص منبت کاری بوده ارسال می شوند.

طراحی و اجرای منبتکاری به دست توانمند جوانان ایرانی و با استفاده از هنر ایرانی اجرا می گردد سپس برای مونتاژ به همان سالن اولیه برمی گردد و با نصب قطعات بر روی هم به همراه چسب و دوبل مبل شکل اولیه خود را گرفته و مونتاژ می گردد. سپس توسط افراد با تجربه مبل تروبی شده(تروبی منبت کردن سر بند مونتاژ شده مبل است) حال دیگر مبل اماده برای رنگ امیزی می باشد.

رنگ مبلمان تعداد بسیاز زیادی دارد که تعدادی از انها را برای اشنایی بیشتر شما عزیزان نام می بریم

انواع رنگ مبلمان عبارت است از رنگ طلایی رنگ سفید استخوانی رنگ سفید صدفی رنگ فندقی رنگ گردویی رنگ نقره ای رنگ الوان رنگ پتینه رنگ بژ رنگ زیرخاکی رنگ ماهگونی و…. ورق که نوع های مختلفی دارد بخشی از انواع ورق عبارت است ورق طلا ورق نقره ورق مسی ورق اشرفی ورق سبز ورق بژ و….جنس رنگ کار شده در تولیدی مبلمان دلنشین ملایر عمدتآ رنگ هایی از کشورهای ایران ترکیه ایتالیا و چین هستند و هرکدام کیفیتی و قیمتی متفاوت دارند که به خواسته شما مشتریان عزیز انجام می پذیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *